agresivita krabov – geosesarma sp.

Vítejte na Krabí web na eSumo.net Fóra Krabi Ostatní agresivita krabov – geosesarma sp.

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
  • Autor
    Příspěvky
  • #148
    mataaa
    Člen

    Zdravím Vás. Straaaašne by ma zaujímalo či ste sa už niekto osobne stretli u agresivity samec vs. samica. Mám 1x geosesarma sp. vampire(samec) a geosesarma sp.blue(samica). Vždy som ich mala odedelených(každý v nádrží 30x35cm dxš), ale dnes som ich dala spolu do jedného terra, keďže som začala ohrievať vodu a mala som iba jeden ohrievač. Pár hodín to bolo ok, samička bola ako vždy v nore a samec behal hore dole, teraz večer však samička vyliezla a strhol sa medzi nimi boj. Samca som preto rýchle vybrala a dala s5 do jeho nádrže. Nerozumiem tomu, na nete som videla viac článkov, kde ľudia vraveli, že majú v jednom terra aj 4 druhy geosesarma a je to ok. Inak tento môj samec mal pred tým samicu vampirku(už zdochla) a s ňou sa nebil, sem tam ju naháňal, ale nebol veĺmi agresívny.

    #1437
    SCORPION
    Člen

    Ano stretol moj samec mi samicu da sa povedat zabil lebo rano som ju nasiel bez noh takze tak.. :blink:
    tak teraz som bez samice a nikde uz neviem tento druh najst kde sa da kupit..

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.