Adam

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)
  • Autor
    Příspěvky
  • #264

    ahooooojte :)
    ….moj krab Adam je asi trosicku divny ale mam ho veeeeelmi rada :kiss: …. predstavte si…davam mu jest vsetko mozne… a on tym pohrda(okrem jednych tabletiek) a zerie iba take biele vlakna co sa tvoria na kamenoch asi po dvoch troch dnoch co ste vycistili akvarko….
    …….je to v pohode?…..

    #444
    Pakinko
    Člen

    nazdar……no ja sa tiez volam adam takze ma to potesilo…..no netusim co to zere ale moj krab ked mal zaspinenu vodu tak mal na dne take veci :)…inac aky to mas druh?

    #445

    ….hmmm….tak ahoj Adam :) ja vobec neviem aky druh mam lebo to nikde nemozem najst… ale ak si bol niekedy v chorvatsku tak tam boli taketo malicke hnede kraby…vsade chodili po kamenoch…. a ty mas akeho? jedneho ci viacerych?

    #447
    Pakinko
    Člen

    no v chorvatsku som bol,krabov som videl a mam aj pancier……no ja som mla jedneho (Sesarma Bidens) no dneska mi zomrel :(…..uz uz som to sem pisal

    #450

    ….ahooj…to mi je moc luto….:( asi to bol sok, vsak?
    …ja to trosicku poznam lebo asi tyzden po tom ako som ich kupila mi tiez jeden zdochol…. :(
    …….uprimnu sustrast…..

    #455
    Pakinko
    Člen

    nj bol to sok ale uz som sa s tym zmieril a kupim si dalsieho :P……bude to cardisoma no pohlavie este neviem nevsimol som si ked smo bol v chovo produkte

    #456

    ….to je dobre :)

    #458
    Pakinko
    Člen

    nj len kym mi zaschne 3D pozadie a spravim UV lampu tak to potrva aj 2 tyzdne……az potom mozem kupovat krabika……inac daj sem niake foto tvoja akvaria:silly:

    #460

    nemam ziadne fotky akvarka…. ani ziadne poriadne fotky kraba…. nie je velmi fotogenicky…. :(
    a akvarko mam uplne obycajne…ma tam par kamenov a jeden bambus…a aj filter a lampu…. a ako robis to 3D pozadie? ja sa moc do taykch veci nerozumiem…tak to ani nerobim….

    #461
    Pakinko
    Člen

    navod na 3D najdes na tejto stranke…..tukni si na Články a tam daj hned to prve a mas :P

Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.