Začiatočník

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 40)
  • Autor
    Příspěvky
  • #1396
    leobeny12
    Člen

    Ok .

    #1397
    SCORPION
    Člen

    To musis usudit sam kedy ju vycistit niekdy skor niekedy neskor

    #1398
    leobeny12
    Člen

    OK. Akurát som znova kukal tú reláciu “Rady ptáka loskutáka” a všimol som si ze on dal na spodok akvaterária akúsik fóliu . Dávate ju tam aj vy ? Je tam potrebná ?

    Prepáčte že znova otravujem . :huh: :)

    S pozdravom Adam . :whistle:

    #1411
    leobeny12
    Člen

    Ahoj . Dnes som som kupil v hornbachu akvarijný set . Tento : http://www.akcniceny.cz/detail/akvarijni-set-aquapro-60-885400/ . Kupil som aj štrk aj koren aj kokos aj bridlice atd …. . Štrk a koren idem akurat zajtra prevarit . Bridlice a kokos mam tiez prevarit ?????????? Ku tomu avariovemu setu je aj niaka chemia na upravu vody . Mám ju pouzit ? Ked sa tam vyskytnu riasy mam pouzit tiez niaku chemiu ?

    Prosim o URYCHLENU odpoved !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Vopred dakujem
    Adam .

    :pinch:

    #1413
    Sumo
    Správce

    Vyvař všechno! Vyhneš se tak možnému růstů plísní…

    FYI: Já jednou koupil kokosovou drť místo obchodu za 65,- na burze za 20,- a šetřil jsem na nepravém místě…
    Z obchodu OK, z burzy plísně, tvořily se mušky – pakárna…

    #1414
    leobeny12
    Člen

    Ok . Diki moc. A tu chemiu na upravu vody mam pouzit ?

    #1416
    Sumo
    Správce

    Chemii nepouzivej….. Na co!? :(
    Jen vodu nechej aspon den či dva v kyblu “odstat”…:S

    #1417
    leobeny12
    Člen

    Ok . A sumo ty kedy planuješ mat noveho krabika ? ;)

    #1418
    Sumo
    Správce

    Zatim ne… Teď určitě ne…

    #1420
    SCORPION
    Člen

    este ja chcem k tym riasam tak tie urcite nenic lebo na nich si krab pochutna :)

    #1421
    leobeny12
    Člen

    Ok . Diki za odpovede . ;)

    #1423
    leobeny12
    Člen

    Ako som uz spominal tak som bol v hornbachu a kupil som tam aj ten štrk a koren . Na obale zo štrku bolo napisane : Kremičitý štrk – biely . Včera večer som štrk aj koren prevaril . štrk som hodil do takej bedničky napustil som ju vodou a zistil som ze ten štrk “farbí” :( . Voda je dosť zakalená do biela . Myslyte ze ked ho budem mat este zo par dni vo vode a budem ju vymienat ze uz potom nebude “farbit” ? Takisto aj koren . Ten som tiez prevaril . Sice som sa dočital ze zo začiatku farbi do hneda ale cca za kolko dni ho budem moct pouzit do akvarka tak aby ” nefarbil” ? :unsure: :unsure: :unsure:

    #1431
    leobeny12
    Člen

    Ahojte … Včera som kupil kraba ( Cardisoma Armatum ) . Objednal som si ho z Petcentra a ked som dosiel poň tak tam bol iba v krabici bez vody :( . Ked som ho doniesol domov tak bol uplne vystresovany . Hned zaliezol do skryse . Vecer ked som isiel spat tak trocha pobehal Akvaterarium ale ked ma vidi tak sa hrozne zlakne a uteka do skryse ( Kokos ) . Dokonca ked som dosiel zo skoly tak som ho nasiel ako si zahrabal vchod do kokosa :D . Naserviroval som mu susenu krevetku . Ta je este nedotknuta . Ale ked som dosiel zo skoly tak som nasiel dotrhanu vodnu rastlinu a z polovice zjeddenu :D . tu druhu polovicu som mu polozil pred kokos a uz ju aj spapal ;) . Jedine co ma mrzi ze sa ma boji . ALe hadam si zvykne ;) . Inac na vode mam take akokeby fliaky . Neviete co to moze byt ? :(

    S pozdravom Adam . :silly:

    #1432
    SCORPION
    Člen

    No tak to je prirodzene ze sa krab boji a aj sa bat bude
    Fliaky ??? hmmmm skus par krat povymienat vodu za isty cas

    #1438
    leobeny12
    Člen

    Ok . dik za radu . UZ som mu ju zopar krat vymenil a uz je to v pohode . Ináč mojmu alvarézovi sa darí perfektne . LEn posledne dni troška menej papá . Uz som mu dokonca aj musel kompletne pomenit stavbu v akvaterariu lbo predtým nemal skrýš na súši . V tomto novom akva sa mu darí velmi pekne . Každý večer leze kade sa da :)
    Niekedy ked budem mat cas tak dam aj foto . :)

    S pozdravom Adam .

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 40)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.